Młoda Muzyczna Akademia 2017/2018

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych uczniów (którzy nie ukończyli 19 lat) do udziału w kolejnej edycji Młodej Muzycznej Akademii.

Liczba miejsc ograniczona jest do ok. 16. Nabór odbędzie się w formie przesłuchań, które zaplanowane są na ostatni tydzień września br.

Uczniowie zainteresowani udziałem w przesłuchaniach kwalifikacyjnych proszeni są o przesłanie wypełnionego formularza drogą elektroniczną na adres mlodaakademia@am.katowice.pl do dnia 11 września 2017 r.

Zajęcia w ramach Młodej Muzycznej Akademii będą miały formę indywidualną, a Uczestnik będzie miał możliwość wskazania pedagoga prowadzącego.

» Do pobrania: formularz zgłoszeniowy

Od roku akademickiego 2011/2012 w Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach funkcjonuje tzw. "Młoda Muzyczna Akademia". Zakwalifikowani uczniowie szkół muzycznych mają okazję do wzięcia udziału w zajęciach prowadzonych przez nauczycieli akademickich. Głównym celem projektu jest poszerzanie wiedzy i umiejętności uczniów oraz umożliwianie im zdobywania nowych doświadczeń, nie objętych programami szkół.